У театрі побував 51 пятикласник, що становить 85% всіх п'ятикласників школи. Скільки п'ятикласників

НЕ було в театрі. *

Ответы на вопрос

Отвечает Раймов Рахымжан.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

(51*100):85 = 60 (чел) - всего в школе

100-85=15% - не пошло в театр

(60*15):100 = 9(чел) - не пошло

Отвечает Полюгова Анастасия.
Якшо не помиляюсь то відповідь 9