У школі навчається 120 п'ятикласників у літку 75% п' ятикласників відвідали театр склільки

п'ятикласників відвідали театр

Ответы на вопрос

Отвечает Дементьев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,75 *120 = 3/4 *120 = 360/4 = 90 - учеников