У школі навчаються 60 п'ятикласників 45% усіх п'ятикласників брали участь у змаганнях ,,Веселі

старти". Скільки п'ятикласників брали участь у змаганнях ,, Веселі старти"?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тувышкин Коля.

Ответ:

27 учнів брали участь у змаганнях

Пошаговое объяснение:

1 спосіб:

1)60:100=0,6 - учнів припадає на 1%

2) 0,6*45= 27 - учнів брали участь у змаганнях

2 спосіб:

1) 60:100*45= 27- учнів брали участь у змаганнях

3 спосіб:

1) 60*0,45= 27 - учнів брали участь у змаганнях