У школі навчається 140 п’ятикласників. 85% усіх п’ятикласників відвідали театр. Скільки

п’ятикласників відвідало театр?

Ответы на вопрос

Отвечает Черных Катя.

Ответ:

140 - 100%

x - 85%

x = 85 * 140 / 100

x = 119

Отвечает Хусайн Багдат.
1 ) 140 - 100%
x - 85%
x = 85 * 140 / 100
x = 119
2) x - 100%
4,8 - 24%
x = 4,8 * 100 / 24
x = 20