З одного автовокзалу в протилежних напрямках виїхали два автобуси.Швидкість одного з них

52,8км/год,а швидкість другого на 7,3км/год більша.Яка відстань між ними буде через 5 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

52,8 + 7,3= 60,1 км/ год швидкість другого

52,8 + 60,1= 112,9 км/год швидкість віддалення

112,9 * 5 = 564,5 км відстань яка буде між ними  через 5 год