9 м2 коврового покрытия стоят 73,8 евро. Сколько нужно заплатить за покрытие для пола в комнате,

размеры которой 3,5 м × 4,2 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Шкенева Анастасия.

Ответ:

S=a×b

3,5×4,3= 15.05 м2 - площадь пола

73.8:9=8,2 евро стоит 1 м2

15.05×8,2=123.41 евро стоит покрытие для пола

Отвечает Орешков Влад.

1) 73,8 : 9= 8,2 (євро) коштує 1м² покриття

2) 3,5 * 4,2 = 14,7 ( м²) площа кімнати

3) 14,7 * 8,2 = 120,54 ( євро) потрібно заплатити за покриття.

відповідь. 120,54 євро потрібно заплатити за покриття для підлоги в кімнаті.