Вантажівка рухається зі швидкістю 60 км/год. Позад неї на відстані 100 км їде автомобіль, який

наздожене вантажівку через 4 год. Визначити швидкість автомобіля. Розв'яжіть рівнянням​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Диана.

Ответ:

85 км/год

Пошаговое объяснение:

Швидкість зближення дор різниці швидкостей двох тіл що рухаються в одному напрямку.

Швидкість зближення = відстань між тілами : час зближення

1) 100:4=25( км/год) - швидкість зближення

2)60+25=85 (км/год) - швидкість автомобіля

В рівннянні?..

100: (х-60)=4

х-60=25

х=85