Друге число в 5 раз більше ніж, ніж перше, а третє на 20 менше, ніж друге. Знайти ці числа, якщо їх

сума дорівнює 101. Яке з рівнянь відповідає умові задачі, якщо через х позначено перше число?

Ответы на вопрос

Отвечает Голубин Степан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай перше число - х, тоді друге число - 5х, а трете - (5х-20)

Складемо рівняння:

х+5х+(5х-20)= 101

11х-20= 101

11х= 121

х= 121 : 11

х= 11 перше число

5х= 5 * 11= 55 друге число

5х-20= 5*11-20= 35 трете число