Після перегонки нафти отримують 30 %газу. Скільки газу отримають з 24т нафти?


Ответы на вопрос

Отвечает Маякова Валерия.

Ответ:

7,2 т

Пошаговое объяснение:

24т/10*3=2,4*3=7,2 т