Після перегонки нафти отримують 30%гасу.скільки отримують нафти з 24 т нафти


Ответы на вопрос

Отвечает Диксас Никита.

Відповідь:

Якщо після перегонки нафти отримують 30% гасу, це означає, що 70% залишається у вигляді нафти.

Для визначення кількості нафти, яку отримують, ми можемо помножити загальну масу нафти на відсоток нафти, який залишається:

Кількість нафти = 24 т * 0.70 = 16.8 т

Отже, з 24 т нафти отримують 16.8 т нафти після перегонки.

Покрокове пояснення:

Отвечает Zolotareva Alina.

Ответ:7,2 т

Пошаговое объяснение:

Пропорция: 24 т нефти - 100%

х т газа - 30%

х = 24 · 30 : 100 = 720 : 100 = 7,2 (т) - столько газа получится после перегонки нафти

Вiдповiдь: 7,2 т гасу.