8. Обчисліть та позначте масову частку калій сульфату (K2SO4) в розчині, якщо до його розчину масою

750 г з масовою часткою солі 12% долили воду масою 50 г. ( 3б. ) 9. Чому можуть випадати кислотні дощі ? Даю 55 балів Срочно Помогите !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Асқаров Ахмет.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(р-нуK2SO4) = 750 г

w₁(р.р) = 12% або 0,12

m(Н2О) = 50г

Найти:  w₂(K2SO4) -?

1. Обчислимо масу K2SO4, яка необхідна для виготовлення першого розчину

m₁(K2SO4) = m₁(р-ну)  * w₁(K2SO4) = 750 * 0,12 = 90 г

2. Вичислимо масу розчину:

m₂(р-ну) = m₁(р-нуK2SO4) + m(Н2О)  = 750 + 50 = 800 г

3) Знайдемо масову частку  K2SO4 в утвореному розчині:

w₂(K2SO4) = m(K2SO4)/m₂(р-ну) * 100% = 90/800 * 100% = 11,25%

#9

Кислотні дощі випадають у результаті поєднання з атмосферним киснем двоокису сірки та оксидів азоту, які викидаються у атмосферу працюючими на вугіллі та нафті електростанціями, металургійними заводами, а також автомобільним транспортом