Велосипедист їде зі швидкістю 15 кілометрів за годину за ним на відстані 90 кілометрів їде

автомашиною зі швидкістю 30 кілометрів за годину . яка відстань буде між ними через 4 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Кнутов Рома.

1)15*4=60 (км) - проїхав велосипедист.

2)30*4=120 (км) - проїхала автомашина.

3)60+90=150 (км) - відстань була б, якщо автомашина стояла.

4)150-120=30 (км) - відстань між велосипедистом і автомашиною.

Відповідь: відстань між велосипедистом і автомашиною - 30 км.