Запишіть рівняння дотичної до графіка функції y=6/x у точци х=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Данил.

Ответ:

y=-1.5x-6

Пошаговое объяснение:

Найдемо y^{'} =-\frac{6}{x^{2}}

Знайдемо y^{'}(-2)=-\frac{6}{4} = -1.5

Знайдемо y(-2) = \frac{6}{-2} =-3

Рівняння дотичної:

y=y^{'}(x_{0})*(x-x_{0} )+y(x_{0}) = -1.5*(x+2) - 3 = -1.5x -3 -3=-1.5x-6