Розв'яжіть прямокутний трикутник за катетом і гострим кутом а = 2 β = 45°


Ответы на вопрос

Отвечает Байданов Серікболсын.

Ответ:

2√2

Пошаговое объяснение:

ΔABC: <C=90°, AC=BC=2 см, <A=<B=45°

SΔ=(AC*BC)/2=(2*2)/3=2 см²

АВ²=АС²+ВС²

АВ²=2²+2²

АВ=2√2 см