Обчисли значення у, якщо х дорівнює -2; -1; 0; 1; 2.а) y= -2x;б) y= 20x +4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.

Ответ:

a) \:  \:  \: y =  - 2x \:  \:  \:  \: x =  - 2 \\ y =  - 2 \times ( - 2) \\ y = 4 \\  \\y =  - 2x \:  \:  \:  \: x =  - 1 \\ y =  - 2 \times ( - 1)  \\ y = 2 \\  \\ y =  - 2x \:  \:  \: x = 0 \\ y =  - 2 \times 0 \\ y = 0 \\  \\ y =  - 2x \:  \:  \:  \: x = 1 \\ y =  - 2 \times 1 \\ y =  - 2 \\  \\ y =  - 2x \:  \:  \:  \: x = 2 \\ y =  - 2 \times 2 \\ y =  - 4