За три дні машина подолала 800 км скільки машина проїжджала щодня якщо за перші два дні вона

подолала 510км а за другій і третій 570км

Ответы на вопрос

Отвечает Shtern Nikita.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 800 - 510 = 290 (км) - за третий день

2) 800 - 570 = 230 (км) - за первый день

3) 800 - (290 + 230) = 800 - 520 = 280 (км) - за второй день

290 + 230 + 280 = 800