Розвязки задачу алгебраїчними методом.За три дні машина поїхала 1 000 км. Скільки км проїжджала

машина щодня,якщо за перші два дні вона подолала 604 км.,А за другий і третій 724км

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
1) 1000-604=396 км - проехала за 3-й день
2) 724-396=328 км - проехала за 2-й день
3) 604-328=276 км - проехала за 1-й день