З одного пункту одночасно в протилежних напрямках виїхали автомобілі. Перший автомобіль їхав зі

швидкістю 71,9 км/год, а другий зі 73,6 км/год. Яка відстань буде між ними через 0, 6 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппова Неонилла.

Ответ:

Розв'язання:

Відстань першого автомобіля через 0,6год=71,9×0,6=43,1 (км)

Відстань другого автомобіля через 0,6год=73,6×0,6=44,16 (км)

Відстань між двома автомобілями через 0,6год=43,1+44,16=87,26 (км)