4x=2•(x+24,4)= жауабы қандай екенін білесіздер ме ? Пж


Ответы на вопрос

Отвечает Дюджок Арсен.

4x=2*(x+24,4)

4x=2x+48,8

4x-2x=48,8

2x=48,8

x=24,4

4*24,4=2*(24,4+24,4)           (97,6)