з пункту А і б одночасно назустріч один одному виїхали два поїзди. швидкість першого 54 км год,

швидкість другого 65 км год. яка відстань буде між поїздами через 0,2год, якщо відстань між пунктами А і б 50 км​

Ответы на вопрос

Отвечает Бедин Семён.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

скорость сближения 54+65 = 119 км/час

за 0,2 часа они вместе пройдут 119*0,2 = 23,8 км

и, значит, между ними будет 50-2,8 =26,2 км