Знайти відстань між точками А і В на координатній прямій якщо А (3,4) і В 7 1/3 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Полонеев Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3,4 = 3. 4/10 = 3. 2/5

В - А = 7. 1/3 - 3. 2/5 = 7. 5/15 - 3. 6/15 =

6. 20/15 - 3. 6/15 =

3. 14/15

Ответ : 3. 14/15