» Розв'яжи задачу в робочому зошиті. Теплохід плив 4 год проти течії ріки та 2 год за течією.

Якийшлях подолав теплохід, якщо його власна швидкість 24 км/года швидкість течії ріки - 2 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Головченко Ваня.

Ответ:

140км

Пошаговое объяснение:

1). 24-2=22(км/год)швидкість проти течії

2).4*22=88(км) теплохід проплив за 4 год

3).24+2=26(км/год)швидкість за течією

4).2*26=52(км) теплохід проплив за 2 години

5).88+52=140(км)весь шлях теплохода

Відповідь: 140км