Площа однієї фігури дорівнює 15см у квадраті. Чому дорівнює площа рівновеликої фігури? 2.

Обчисліть форму квадрата зі стороною 8 3. Обчисліть площу прямокутника зі сторонами 15м і 5м

Ответы на вопрос

Отвечает Гай Людмила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) Рівновеликі фігури - це фігури, що мають рівні площі , тому площа

буде дорівнювати 15 см2

2) Площа квадрата дорівнює : S=a^2= 8^2= 64 од.2

3) Площа прямокутника дорівнює: S= a*b= 15 * 5 = 75 м2