6 6. Периметр квадрата 8 см. Ширина прямокутника на 1 см довша, ніж сторона квадрата. Довжина

прямокутника удвічі довша за його шири-ну. Накресли цей прямокутник.​

Ответы на вопрос

Отвечает Данищук Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8 : 4 = 2 (см)   сторона квадрата.

2 + 1 = 3 (см)  ширина прямокутника.

3 · 2 = 6 (см)   довжина прямокутника