Знайдіть значення виразу 0,263а+41,5b якщо б)a =0,1, b=100​


Ответы на вопрос

Отвечает Ворсина Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

=0,263*0,1+41,5*100=0,0263+4150=

4150,0263