Перший член послідовність дорівнює 3/5 , а кожний наступний на 2/5 більший . Під яким номером у цій

послідовності знаходиться число 3? Помогите пожалуйста!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Першева Виктория.

Ответ:

n=7

Пошаговое объяснение:

aₙ=a₁+d(n-1)

a₁=3/5

d=2/5

3=3/5+2/5(n-1)

3=3/5+2/5n-2/5

3-1/5=2/5n

n=14/5:2/5

n=7