Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 2,6. Перше число в 1,5 рази менше другого, а друге на 1, 4

менше третього. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Максим.
Сумма/3= 2,6
Перше число = 1,5х
Друге число = х
Третє число = 1,4 + х

Складемо рівняння: (1,5х+х+1,4+х)/3 = 2,6; приводемо до спільного знаменника(3), далі його не пишемо: 1,5х+х+1,4+х=7,8; 3,5х=7,8-1,4; 3,5х=6,4; х=1,8
Отже, друге число 1,8; перше число 1,8*1,5=2,7; третє число 1,4+1,8=3,2