10. У записі деякого числа використовуються тільки цифри 3, 5, 7. Сума цифр цього числа ділиться

на 3, на 5, та на 7. Яка найменшакількість цифр такого числа?​

Ответы на вопрос

Отвечает Smykova Alexandra.

Ответ:

Ответ:

3+5=8, 8+7=15.

15/3=5.

15/5=3

15/7=2,1

15/7, найменша кiлькiсть цифр

Пошаговое объяснение: