Знайди периметр прямокутника площа якого дорівнює 34,2 в квадраті а одна зі сторін дорівнює 4,5 м!

Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Ветлугин Вячеслав.

Ответ:

площа це переможені сторони 34,2÷4,5=7,6

оскільки в прямокутника сторони попарно рівні і паралельні P=4,5+4,5+7,6+7,6=24,2