Знайди значення коефiцiэнта а в рiвняннi ax+3y=4 якщо графiк рiвняння проходить через точку (1;2)


Ответы на вопрос

Отвечает Лубяников Данил.

Якщо графік рівняння проходить через точку (1;2), то:

ах+3у=4

а+3×2=4

а+6=4

а=4-6

а=-2