Земля мае шырыну 25 м и площу 1800м дилянку треба обгородыты дротом у чотыры ряда скильки метрив

дроту необходимо взяты

Ответы на вопрос

Отвечает Валеев Ислам.

довжина ділянки дорівнює 72м бо 1800/25=72м. Щоб обгородити один ряд дроту навколо городу потрібно 194м бо 25*2+72*2=194 ,а щоб обгородити город у чотири ряди потрібно відповідно 194*4=776м

Ответ:

Пошаговое объяснение: