Пидлогу кимнати прямокутнои форми треба покрити линолеумом.периметр кимнати 26 метрив,довжина 8

метрив.скильки грошей треба витратити на ленолиум для кимнати якщо його цина 84 грн за 1 кв.метр

Ответы на вопрос

Отвечает Коклеева Александра.


(26-8*2)/2=5(м)-ширина

8*5=40(м2)-площадь

84*40=3360(грн)