Контрольна робота № 4. Розв'язування прямокутних трикутників Чому дорівнює тангенс гострого кута,

якщо синус і косинусцього кута дорівнюють один одному?AБBг​

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьев Алексей.

Ответ:

однакове значення мінуса та косинуса буває лише при куті 45°,тобто sin45°=√2/2 cos45°=√2/2 ,звідси tg45°=1