1.Знайдіть сторону квадрата, якщо його периметр дорівнює 9,6 м. 2.Скільки деталей масою 5,2 г

можна виготовити з 26 кг металу? 3.За перший день хлопчик прочитав 0,6 книжки, а за другий – решту – 120 сторінок. Скільки сторінок у книжці? 4.Скільки потрібно взяти дволітрових банок, щоб розлити у них 0,08 т олії, якщо маса 1 л олії дорівнює 0,9 кг? ,_,

Ответы на вопрос

Отвечает Онласынбек Ерасыл.
1. 9,6/4=2,4м
2. 26000/5,2=5000 штук
3.0,6*120/0,4=180стр за первый день
Значит 120+180=300 страниц в книге
4. 80/0,9/2=44,444
Нужно взять 45 двухлитровых бутылок
Отвечает Денисова Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) Периметр дорівнює Р=4а звідси знайдемо сторону квадрата

а= Р/4= 9,6 /4= 2,4 м

2) (26 кг= 26000г)

26000 : 5,2= 5000 деталей

3) 1- 0,6= 0,4 книжки решта

0,4 - 120 сторінок

1     - х сторінок

х= 120 : 0,4

х= 300 сторінок у книжці

4)  1 л - 0,9 кг

    х л - 80 кг       (0,08т = 80 кг)

   х= 80 : 0,9

   х= 88,9л

 88,9 : 2= 44,45 банок

так як банок має бути ціле число, то потрібно 45 банок