Першого дня продали 24.5кг яблука,другого на 3.5кгменше,ніж першого дня,а третього на 15.9кг яблук

менше ніж Першого,і другого дня разом.Скільки кг яблук продали за три дні разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Регина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24,5 - 3,5 = 21 кг продали другого дня

24,5+21 - 15,9= 29,6 кг продали на третий день

24,5 + 21 + 29,6= 75,1 кг яблук продали за три дні разом