Першого дня продали24.6кгяблук,другого на 3.5кгменше,ніж першого дня а на третього на 15.9кг яблук

менше,ніж першого і другого дня разом.Скільки кг яблук продали за три дні разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Skatsenko Sten.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24,6- 3,5 = 21,1 кг продали другого дня

24,5+21,1 - 15,9= 29,7 кг продали на третий день

24,5 + 21 + 29,7= 75,2 кг яблук продали за три дні разом