Коли пасажири увійшли у порожній трамвай, 2/7 їх зайняли місця для сидіння. Скільки пасажирів

увійшло в самому початку, якщо після першої зупинки їх кількість збільшилася на 15% і відомо, що трамвай вміщає не більше 180 осіб?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Альбина.

1) 15% = 15/100 = 3/20

2/7 · 3/20 = 6/140 - на столько увеличилось количество пассажиров;

2) Если всех пассажиров принять за единицу (целое), то в данном трамвае ехало 140 пассажиров (140/140 = 1)

3) 140 < 180 - по условию задачи

2/7 · 140 = 140 : 7 · 2 = 40 человек вошло в самом начале.

Відповідь: 40 пасажирів увійшло на самому початку.