Зведіть значення виразу -3,6•(x-9):(-0,12) ,якщо x=1


Ответы на вопрос

Отвечает Ветрова Віталіна.

Ответ:

-240

Пошаговое объяснение:

-3.6*(1-9):(-0.12)=-3.6*(-8):(-0.12)=28.8:(-0.12)=-240