Обчисліть пятий член геометричної прогресії в, якій перший член дорівнює 3, а знаменник 2


Ответы на вопрос

Отвечает Долматович Кристина.

Ответ:b₅=48

Пошаговое объяснение:

bₙ=b₁*qⁿ⁻¹

b₅=b₁*q⁴

b₅=3*2⁴=3*16=48