Трьох цистернах 60 т бензину. В 1ц. на 15 т більше, ніж в другій, а в третій - в 3 рази більше, ніж

в другій. Скільки тонн бензину в другій цистерні?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Анастасия.

Ответ:

9тонн..................


Отвечает Пастухова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 - х + 15

2 - х

3 - 3х

х+15 + х + 3х = 60

5х = 60 - 15

5х = 45

х = 45 : 5

х = 9

1 = (х+15) = 9 + 15 = 24 т

2 = (х) = 9 т

3 = (3х) = 3 * 9 = 27 т

24 + 9 + 27 = 60