Одне з чисел менше від другого на 67, а їх середнє арифметичне 116,5. Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одне число - х, тоді друге х-67

(х+х-67) : 2= 116,5

(2х-67):2= 116,5

2х-67= 233

2х= 233+67

2х= 300

х= 150 одне число

х - 67 = 150 - 67 = 83 друге число

Перевірка: (150+150-67) : 2= 116,5