Першого дня друкарка надрукувала 32сторінки тексту а другого-54. За всю роботу її заплатили

516гривень . Яку суму заробила друкарка кожного дня

Ответы на вопрос

Отвечает Дусенов Диас.

Ответ:

32 + 54 = 86 сторінок надрукувала за два дні

516: 86 = 6 грн. коштує одна сторінка

32× 6 = 192 грн. отримала за перший день

516-192 = 324 грн. отримала за другий день

Пошаговое объяснение:

192+324=416(грн)

Заробила друкарка кожного дня