власна швидкість човна дорівнює 15 км год а швидкість течії річки 3 км год який шлях подолає за дві

години руху проти течії річки і 3 години руху за течією річки всього​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Виктория.

Ответ:

15-3=12(км/год) швидкість човна проти течії

15+3(км/год) швидкість за течією

12*2(км) подолає човен проти течії

18*3=54(км) подолає човен за течією

24+54=78(км) всього

відповідь: 78км