Купили стіл і 6 стільців заплатили за все 87,8 грн. Скільки коштував один стілець якщо стіл

коштував 38 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Рожнова Дарья.

Ответ:

 \frac{87.8 - 38}{6}  =  \frac{49.8}{6}  = 8.3

8.3 грн стоит один стул