На присадибній ділянці сім'я посадила 180 штук розсади капусти , помідорів, перцю і баклажанів.

капуста становить 25% усієї розсади, помідори 35% усієї розсади. кількість перцю становить 50% розсади капусти і помідооів. яку кількість баклажанів посадила сім'я Помогите пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Серкова Алёна.

Ответ:18

Пошаговое объяснение:

Всего -180шт

Капуста-25%

Помидоры-35%

Перец50% от капусты и помидоров вместе

Баклажаны-?

1)180:100*25=45 -капуста

2)180:100*35=63 - помидоры

3)45+63=108 - кап + помид

4)108:100*50=54-перец

5)180-108-54=18шт - баклажанов