Знайди число, якщо 1/2 5/6 7/8 45/46 його дорівнюють 48


Ответы на вопрос

Отвечает Жеткизгенова Зарина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

48:1/2=48*2=96

48:5/6=48*6/5=57,6

48:7/8=48*8/7=приблизительно 55

48:45/46=48*46/45=приблизительно 49