Не розв'язуючи рівняння х2+5x-3=0, знайдіть добуток його коренів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Грицкевич Катя.

Ответ:

х1*х2=-3

тттттттттттттттттт

Отвечает Черноморд Ника.

Ответ:

0,43

Пошаговое объяснение:

х2+5х-3=0

7х-3=0

7х=0+3

7х=3

х=3/7

х=0,43

Надеюсь правильно...