3) розставте дужки так, щоб отримати правильну рівність a-b-a+b=2a​


Ответы на вопрос

Отвечает Филюшин Николай.
A-(b-a)+b=2a
Оскільки якщо перед дужкою - то знаки в дужках міняються на протилежні
a-b+a+b=2a
-b i b скоротиться
a+a=2a