купили 20 зошитів по 3 грн і по 4 грн заплатили за всю покупку 67 грн скільки купили зошитів по три

і по 4 грн​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельник Анна.

Ответ:

7 зошитів, 13 зошити.

Пошаговое объяснение:

Нехай зошитів по 4 грн. купили х, тоді зошитів по 3 грн купили 20-х.

Маємо рівняння: 4х + 3(20-х)=67

4х + 60 - 3х=67

4х+60-3х=67

4х-3х=67-60

1х=7

х=7

Купили 7 зошитів по 4грн. і 20-7=13 зошити по 3 грн.

Відповідь: 7 зошитів, 13 зошити.