5. Встанови відповідність (з'єднати лініями) 0,6 від 5 кг0,3 від 1,2 кгЧисло, 0,2 якого становить

7,2 кгЧисло, 1,5 якого становить 45 кг3,6 K236 кг3 кг30 кг0,35 кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Вика.

Ответ:

0,6 від 5кг = 3 кг

0,3 від 1,2кг = 0,36кг

36 кг, 0,2 якого становить 7,2

30кг, 1,5 якого становить 45 кг

Пошаговое объяснение:

5×0,6=3(кг)

0,3×1,2=0,36(кг)

7,2×5=36(кг)

45÷1,5=30(кг)